fbpx

Ndërroi jetë kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj

Kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj, ka vdekur të dielën mbrëma.

Burime brenda Spitalit të Përgjithshëm të Gjakovës i kanë thënë KOHËS se ai ka vdekur në Spitalin e Gjakovës, nga një sëmundje e rëndë.

Selimaj ishte i sëmurë tash e një vit dhe ishte dërguar disa herë jashtë Kosovës për trajtim.

Selimaj ishte shtrirë në Spitalin e Gjakovës të shtunën mbrëma, në gjendje të rëndë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button