fbpx

Vdiq presidenti Gjorge Ivanov, nga një televizion (FOTO)

Po të shikoje sot TV Alfa do të merrje një informatë të çuditshme, 1 vit nga vdekja e presidentit Gjorge Ivanov.

Kjo gjithsesi nuk është e saktë por gabim teknik i këtij televizioni dhe fotografi e cila po shpërndahet nëpër rrjetet sociale. Portalb siguroi foton.

Teksi është në gjuhën maqedonase dhe shkruan: “Një vit nga vdekja e presidentit Ivanov” ./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button