fbpx

(FOTO-VIDEO) Gjashtë minuta pas mesnate në Shkup

Në manifestimin e mbrëmshëm në sheshin “Maqedonia” qytetarët kishin mundësi të dëgjonin muzikë në gjuhën maqedonase dhe shqipe. 

Ata thonë se krismat e pushkaliqeve nuk i kanë penguar t’i  dëgjojnë Nokaut, Tamara Todevska, Toni Zen, Adelina Tahirin, Benin dhe të tjerët.

Në mesnatë filloi spektakli me fishekzjarrë që zgjati 6 minuta.

Kryeministri Nikolla Gruevski me gruan dhe të bijat.

Shikoni videon më poshtë nga spektakli.

/Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button