fbpx

Top 100 golat e 2012-ës (VIDEO)

Një video përmbledhëse e top 100 golave më të mirë të vitit 2012 mund ta shikoni në 16 minutat në vazhdim. Golat që lanë në gjurmë në këtë vit të lojtarëve të njohur si Messi, Ronaldo, Iniesta, Ibrahimovic e Suarez si dhe të lojtarëve që si keni njohur por që befasun me gola fantastik.

Kujt i takon goli më i bukur i vitit? Zgjidheni vetë…/albeu.com/

Lajme të ngjashme

Back to top button