fbpx

Moti për 1 dhe 2 janar

Me 1 janar pas mëngjesit me mjegull dhe të ftohtë, gjatë ditës do të kemi diell dhe erë në drejtimin juglindor.

Temperaturat e ditës do të luhaten prej -9 deri -1 °C, ndërsa maksimalja e ditës do të sillet prej 3 deri më 10°C.

Të mërkurën respektivisht me 2 janar do të kem mot të ngjashëm ftohtë dhe me periudha dielli. Temperaturat do të lëvizin prej -7 deri 1 °C ndërsa maksimalja e ditës prej 4 deri 12 °C./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button