fbpx

Elvana uron me video dhe poster Vitin e Ri 2013

Këngëtarja simpatike e shumë hiteve shqiptare ka dashur që edhe këtë vit të uroj me një video Vitin e Ri 2013.

Elvana Gjata falenderon në këtë video të gjithë fansat e saj, por ju kujton se në sheshin kryesor të Tiranës ajo ka vendosur një poster gjigand ku janë fotot e të gjithëve atyre që e duan atë, një pjesë e mirë e fansave të saj.Në fund këngëtarja ka dhënë një urim duke folur në emrin e një Shqipërie të madhe./portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button