fbpx

Në mëngjes mjegull, gjatë ditës diell dhe ngrohtë

Në Maqedoni në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullës, temperatura e mëngjesit do të sillet prej -9 deri në 11 gradë.

Në Shkup në orët e mëngjesit do të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës do të mbajë kryesisht mot me diell. Në mëngjes temperatura do të jetë prej – 5 gradë, ndërsa ajo maksimale e ditës do të arrijë deri në 6 gradë. /Portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button