fbpx

Top 10 veshjet e vitit 2012

Në këtë listë është bërë përzgjedhja e stilisteve më “guximtare” duke veshur kënëtaret, aktoret dhe të gjitha femrat tjera nga bota e showbizit.

1. Taylor Swift

2. Miranda Kerr

3. Diane Kruger

4. Kristen Stewart

5. Rihanna

6. Keira Knightley

7. Jessica Alba

8. Dita Von Teese

9. Kate Beckinsale

10. Jennifer Lawrence

Lajme të ngjashme

Back to top button