fbpx

Kate Upton femra më seksi, Rita e 13-ta (FOTO)

Kate Upton është shpallur me plot meritë femra më seksi e vitit 2012 nga revista prestigjioze amerikane GQ.

Lista e publikuar pak ditë para fillimit të vitit të ri nuk ka lënë shumë njerëz të befasuar, pasi bukuroshja 19 vjeçare e cila ka mahnitur botën spikat me fotot e saj të jashtëzakonshme.

Rita Ora ka zënë vend po ashtu në listën e GQ. Bukuroshja bjonde ndoshta nuk ka mundur të jetë më e mira në botë, por ka arritur të mposhtë emra si Lara Stone dhe modele tjera nga Victoria’s Secret.

Rihanna zuri pozitën e dytë në këtë listë falë linjave të saj perfide trupore, ndërsa në vendin e tretë gjendet Jennifer Aniston.

Lajme të ngjashme

Back to top button