fbpx

Dielli do t’ju ngroh sot, mos rrini pa e shijuar!

Edhe pse sot do të jetë ftohtë gjatë ditës, dielli do të shkëlqejë.

Temperaturat do të sillen prej -9 deri në 9 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ngjashëm, temperaturat maksimale deri në 5 gradë Celsius.

Dilni për shëtitje dhe shijoni diellin në këtë ditë të parafundit të vitit. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button