fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 14 deri më 21 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 22 deri më 32 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë 7.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close