fbpx

Falcao në Dubai pushon dhe argëtohet me delfinët! (FOTO)

Futbollisti kolumbian i cili luan me skuadrën spanjolle të Atletico Madrid Radomer Falcao është duke kaluar pushimet bashkë me gruan e tij Lorelei në Dubai.

Futbollisti më i mire i vitit në kampionatin spanjoll perms faqes së tij në Twiter ka publikar disa fotografi nga Dubai ku shihet duke u argëtuar në shoqërinë e bashkëshortes dhe disa delfinëve.

I mirnjohuri “El Tigre” i cili pas paraqitjeve të tija spektakolare këtë sezon ka qënë cak i klubeve më të mëdha evropjane ka deklaruar se për momentin nuk mendon për ndonjë largim nga Madridi dhe se me shumë dëshirë e pret fillimin e sezonint të dytë në kampionat ku Atletico do përballet me skuadrën e Majorkës.

Kolumbiani do të kthehet ne spanjë pas festave te vitit të ri, të cilat ka vendosur ti kaloi nën rrezet e ngrohta të diellt të Dubait./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button