fbpx

Marina, bjondja me stil (FOTO)

Ajo është një prej femrave më të bukura në vendin tonë, por ndoshta dhe më gjerë. Si bjonde tipike, ajo pos sharmit reflekton shumë edhe në stil…

Fotosesioni i fundit i realizuar nga superylli televiziv shqiptar, Marina Vjollca ka lënë të gjithë gojëhapur.

Një fotografi e bukur me qenin e saj dhe një tjetër ku ajo shfaqet ekstravagante janë realizuar nga fotografi Renuar Locaj dhe kanë qëndruar në një prej numrave të fundi t të revistës VIP Albania.

Lajme të ngjashme

Back to top button