fbpx

Përkohësisht është ndërprerë kërkimi i të miturit i cili u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës, do të vazhdojë nesër në mëngjes

Hetimi pas të miturit i cili u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës është ndërprerë përkohësisht për shkak të kushteve të motit, por nesër në mëngjes vazhdon deri në gjetjen e djaloshit, konfirmuan për MIA-n nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Siç bëri të ditur më parë MPB, në Stacionin e Policisë Resnjë dje në orën 18:18 nga Ndihma e Shpejtë ishte denoncuar se në lagjen turistike “Pretor”, në ujërat e Liqenit të Prespës u zhduk një 16 vjeçar nga Resnja, transmeton MIA.

Shërbimet kompetente sot ndërmorën masa për gjetjen e personit dhe zbardhjen e rastit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close