fbpx

Joanna tregon talentin e saj, me bikini (FOTO)

Ylli nga filmi “The Real Housewives of Miami” Joanna Krupa, u shndërrua në pamje nga e cila nuk mund ti largoje sytë, pasi që ajo tregon talentin e saj në surfing në Miami të enjten.

Ylli, i cili njëherë ishte votuar si një ndër 100 femrat më të bukura në botë, rrëshqiste në ujin e qetë mbi Boardin e surfingut të madh me ngjyrë të verdhë.

Kishte të veshur bikini të bardha me detaje të gjelbra perlë, dhe derisa kontrollonte dërrasën me lehtësi, e balanconte veten e saj në Board me këmbët paksa të hapura.

Yllit 33 vjeçar , do ti bënte mirë një ndihmë e vogël, por i dashuri i tij shtatlartë Romain Zago në fillim nuk ishte në afërsi të saj , kështu që ajo duhej të kontrollonte situatën vetë.

Edhe në moshën 33 vjeçare,padyshim se është simbol i bukurisë dhe vazhdon të mbetet në grupin e aktoreve më të preferuara, sipas magazinave Amerikane.
 

Lajme të ngjashme

Back to top button