fbpx

Ronaldo nuk do të rinovojë kontratën me Real Madrid

Cristiano Ronaldo nuk do të pranojë të rinovojë kontratën e re me Real Madrid deri në fund të këtij sezoni. 

Sipas të përditshmes spanjollë “AS” sipas të cilës ylli portugez duket i trishtuar në Madrid, dhe nuk ka ndër mend ti hedhë sytë kontratës së re. Bëhet fjalë për një kontratë që do ta mbaje të lidhur deri në vitin 2015. 

Sipas “AS” klubi mbretëror nuk ka ndër mend ti ofrojë më tepër se 15 milion euro në vit gjë të cilën Ronaldo është e sigurtë që nuk do ta pranojë

Lajme të ngjashme

Back to top button