fbpx

Shpërthen akuariumi i peshkaqenëve, 15 të plagosur (VIDEO)

Në një akuarium të madh dhe shumë të vizituar në Kinë, ku vizitorët mund të shohin shumë lloje peshqish, por edhe peshkaqenë breshka të mëdha gjigante deti e qenie të tjera deti, ka shpërthyer xhami. 

Si njoftojnë agjencitë e huaja, me këtë rast janë plagosur 15 persona e natyrisht e kanë pësuar edhe shumë kafshë detare.

Lajme të ngjashme

Back to top button