fbpx

Anulohet seanca për rastin “Merimanga”

Seanca gjyqësore për rastin “Merimanga” e cila duhej të mbahej sot në Gjykatën e apelit, u anulua. 

Seanca u anulua, pasi që një nga të akuzuarit, Nevin Rauf, nuk ishte ftuar në mënyrë të rregullt, me çka ajo nuk ishte prezente në seancë. Gjithashtu, në seancë mungonte edhe një nga të dyshuarit, si dhe disa avokatë.

E njëjta u caktua për në 14 janar, 2013./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button