fbpx

Thyhen dritaret e shtabit të VMRO-DPMNE-së

Një person i panjohur deri në këto momente, 15 minuta pas mesnate me gjësende të forta ka thyer xhamat e shtabit të VMRO-DPMNE-së, në rrugën Krste Asenov-Shkup.

Lajmin e ka konfirmuar policia, dhe thonë se po marrin të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Ndryshe të shtëna armësh ka pasur edhe në shtabin e BDI-së në Tetovë/Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button