fbpx

Zjarr në një objekt vreshtash në Negotinë, një viktimë

Zjarri i cili sot ka shpërthyer në një objekt vreshtash në Negotinë, ia mori jetën një personi, transmeton MIA.

Informacionin për zjarrin për MIA-n e konfirmoi Veroljub Dodevski, zëdhënës i SPB Veles. Ai tha se për momentin është duke u bërë ekspertizë në vendin e ngjarjes. Atje janë zjarrfikësit, ekipe të policisë dhe një prokuror publik.

Nga Prokuroria për MIA-n e konfirmuan se nga zjarri është një viktimë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close