fbpx

Aktorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, njihuni me Tom-Engjëll

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Dobroshi është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj Shkumbin Jakupi janë bërë prindër të një djali, transmeton Revista Class.

Lajmin e ka bërë të ditur Prive, që ka postuar edhe foton e parë të familjes së re, si dhe ka zbuluar emrin e të porsalindurit. Çifti ka zgjedhur një emër shumë të veçantë për të voglin, Tom Engjëll.

Arta është treguar shumë diskrete gjatë periudhës së shtatzënisë dhe gjithmonë është ka qenë e rezervuar lidhur me jetën e saj private.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button