fbpx

Pepe: Barca e pasjellshme

Ndarja e drejtësisë nga arbitri Perez Lasa në ?el Clasicon? e të shtunës mbrëma ishte e përsosur – ka thënë Pepe. 

“E kam parë Barcelonën duke bërë gjëra të pazakonta, sikur rrethimi i arbitrit në fund. Nuk është një dukje e sjellshme. Ata kanë humbur dy herë ndaj nesh dhe nuk do të jenë të lumtur”. 

“Nuk e pashë veprimin e Adrianos, por (në xhirime) duket se ai po e kërkon kontaktin. Arbitri ishte i përsosur. Mbi të gjitha, ai ka mundur ta përjashtojë edhe Thiagon, mirëpo ai e pati kontrollin”. 

Lajme të ngjashme

Back to top button