fbpx

Diell dhe erë e lehtë, pranvera po vjen..

Sot në Maqedoni do të ketë mot me diell dhe do të fryjë erë e lehtë. Shfrytëzoni kohën e mirë dhe dilni për shëtitje më herët sepse më vonë, në orët e pasdites, sinoptikanët paralajmërojnë shi në disa vende.

Temperatura do të sillet nga 4 deri më 12 gradë celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperatura deri më 10 gradë celsius.

Ditë të mbarë. Rrini të qetë dhe dëgjoni: Depeche Mode.

Lajme të ngjashme

Back to top button