fbpx

VMRO: Presim të hyjmë në garë për të formuar qeveri (VIDEO)

Në konferencën për shtyp të VMRO-DPMNE-së, Igor Janushev tha se do të presin deri sa të numërohen gjithë votat dhe më pas të deklarohen. Ai tha se shkaku i rezultatit të ngushtë me LSDM-në, beson se partia e tij, VMRO-DPMNE, do të jetë kandidate serioze për të formuar qeveri.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button