fbpx

Real Madrid, 40 milionë euro për Bale!

Bëhet gjithmonë dhe më e nxehtë aksi i merkatos së ardhshme Gareth Bale-Real Madrid. Ylli uellsian i Tottenham po kalon një superformë në Premier League dhe jo vetëm duke shtuar gjithmonë e më tepër dëshirën e “Los Blancos” për ta transferuar në Santiago Bernabeu me çdo kusht.

Sipas asaj që raporton tabloidi britanik “Daily Star”, klubi madrilen ka ofruar 30 milionë euro plus 10 milionë bonuse për të bindur klubin londienz dhe vetë Bale të vishet “merengues” sezonin e ardhshëm.

Lajme të ngjashme

Back to top button