fbpx

Shoferi i autobusit përplas çdo makinë që i zë rrugën (Video)

Një shofer autobusi në Rusi është mbiquajtur ‘Ndëshkuesi’ për shkak të rrugës origjinale dhe disi brutale që ka zgjedhur për të vënë rregull në qarkullim.

Ai përplas të gjitha makinat që drejtohen nga shoferë të përgjegjshëm sa herë që ata i zënë rrugën duke dalë para autobusit të tij.

Alexei Volkov, që punon në Zelenograd, është bërë i famshëm në internet pasi poston videot e tij në internet, duke goditur makinat e shoferëve të pakujdesshëm, të cilët me sjelljen e tyre vënë në rrezik jetën e pasagjerëve të tij.

Lajme të ngjashme

Back to top button