fbpx

Hoti takoi Rashicën, i uroi fat në ndeshjen me Maqedoninë e Veriut

Kryeministri Avdullah Hoti sot është takuar me yllin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicën.

Hoti ka uruar atë dhe kombëtaren e Kosovës në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut duke thënë se sportistë si Miloti duhet ndjekur, njofton Klan Kosova.

“Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave globale dhe shembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptarë. Milotit dhe kombëtares së Kosovës i uroj shumë fat në ndeshjen e ardhshme me Maqedoninë e Veriut dhe në kualifikime për kampionatin evropian. 🇽🇰”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button