fbpx

RMV, 237 persona nuk kanë respektuar masën për mbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit (12-13 korrik) në territorin e shtetit janë regjistruar 237 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse në fytyrë.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon te qytetarët t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjellura nga Qeveria me qëllim të ballafaqimit me KOVID-19.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close