fbpx

Sot më ftohtë, shi kohë pas kohe

Sot në Maqedoni do të jetë më ftohtë, pritet të bjerë shi kohë pas kohe. Në vendet më të larta do të bjerë borë. Temperaturat do të lëvizin nga 2 deri në 10 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të veri-perëndimit.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm, me fytyrë të vrenjtur dhe herë pas herë do të bjerë shi.

Për çdo rast, mos i harroni ombrellat! 

Ditë të mirë, qëndroni të qetë dhe dëgjoni: Melody Gardot – The Rain /PortAlb

Lajme të ngjashme

Back to top button