fbpx

Italia ndaloi hyrjen në territor të personave që 14 ditët e fundit kanë ardhur nga RMV-ja dhe 12-të vendet tjera

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *