fbpx

Zaev nga Tetova: Për gjashtë vjet ta mbyllim procesin negociues dhe të bëhemi anëtare me të drejtë të plotë e BE-së

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *