fbpx

Pasi 13-të futbollistë të ekipeve nga Shkupi dhe Gostivari dolën pozitiv me Kovid-19, u anuluan ndeshjet

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *