fbpx

(Video) Fiton Milan, Ballotelli shënon dy herë

Sulmuesi Italian Mario Ballotelli ka deburuatr në mënyrën më të mirë të mundshme me Milanin duke shënuar dy golat e fitores në përballjen me skuadrën e Udineses.
Në një takim emocionues dhe tepër te bukur tifozet kane shijuar nje loje brilante.

Ballotelli shënoi në minutën e 24 për avantazh të kuq e zinjve, më pas Udinese barazoi ndeshjen por ishte përsëri Ballotelli në minute e tretë shtesë që përmes një penalltie të fituar nga El Sharawy.
“Jam i kënaqur me lojën, jemi ekip i fortë, më duhen edhe disa ndeshje për tu rikthyer në formë ngase këtë vit nuk kam luajtur shumë” u shpreh Ballotelli pas përfundimit të takimit.

Lajme të ngjashme

Back to top button