fbpx

Beyonce: Stresin e largoj duke bërë seks

Këngëtarja amerikane, Beyonce, ka zbuluar sekretin e saj të qetësimit të nervave, duke pranuar se asaj i pëlqen që të bëjë seks me bashkëshortin Jay-Z kur ndihet e stërngarkuar. 

Bukuroshja e cila do të performojë sonte në finalen e futbollit amerikan, Super Bowl, ka zbuluar sekretin se si ajo qetësohet. 


“Kur jam nervoze dhe nuk jam në gjendje të bëj gjëra, ndihem e ngakuar, atëherë më pëlqen që të bëj dashuri me bashkëshortin tim”, ka theksuar Beyonce. 

Ai shtoi se është përgatitur pesë muaj për performancën e saj disa minutëshe sonte pas mesnate sipas kohës tonë lokale në pushimin e pjesës së parë të finales së futbollit amerikan. 

Lajme të ngjashme

Back to top button