fbpx

Jeni gati? Mercedes CLA, së shpejti vjen në Maqedoni! (Video)

A jeni gati? Mercedes-Benz ka zgjeruar ofertën e modeleve të  klasë s CLA, plotësisht me formë  të  Coupe-s, me 4 dyer pa korniza.

Modeli i ri CLA sjell vetitë  më  të  mira aerodinamike në  klasën e vet, sistem tërheqës me katër rrota 4MATIC, dhe shumëçka tjetër.

Shumë  shpejtë vjen edhe në  Maqedoni./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button