fbpx

Moti sot me diell dhe erë

Sot do të kemi mot me diell dhe me vranësira lokale.

Do të fryjë erë nga jugu dhe jugperëndimi, shpejtësia e erës në disa zona do të arrijë deri në 50 km në orë.

Temperaturat në mëngjes do të lëvizini nga -6 gradë deri në 1 gradë celsius, ndërsa ato maksimale ditore nga 8 deri në 16 gradë. /Portalb

weather4all.com

Lajme të ngjashme

Back to top button