fbpx

Ish drejtori i Fondit për shëndetësi, Den Donçev është marrë në pyetje në polici

Ish drejtori i Fondit për shëndetësi, Den Donçev sot është marrë në pyetje në Stacionin policor Karposh dhe pas bisedës së kryer, është larguar prej aty, konfirmuan për MIA-n nga Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton MIA.

“D.D. është marrë në pyetje në SP Karposh dhe në mënyrë të rregullt është paraqitur vet. Pas bisedës së kryer, ai u largua prej aty”, njoftojnë nga MPB.

Ai është thirrur që të japë deklaratë lidhur me incizimet, të cilat para disa ditëve janë publikuar në Jutjub dhe në të cilat shihet se si merr para.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button