fbpx

(Video) Ballotelli: Realizova ëndrrën e fëmijërisë

Mario Ballotelli tashmë ka zbritur ne qytetin e Milanos, me një shall kuq e zi në qafë dhe me shumë optimizëm, ai ka vlersuar se është duke jetuar ëndrrën e fëmijërisë.

 “Ishte një kohë e gjatë qe kam kërkuar për të luajtur për Milanin, E dija brenda meje se herët ose vonë do të vija të luaja për këtë ekip. Kam bërë një zgjedhje të rëndësishme dhe shpresoj se kjo mund të sjelli të mira për mua dhe për Milanin “, ka thënë Mario Ballotelli

Në Milano sulmuesi Italian është pritur nga një numër I madh I tifozëve të Milanit. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button