fbpx

Basha mbledh Kryesinë e PD, në fokus të diskutimeve situata politike dhe organizimi i partisë në bazë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë sot në orën 11:00 Kryesinë e tij.

Gazetari Osman Stafa raporton për BalkanWeb se në mbledhje do të diskutohet për situatën aktuale politike.

Gjithashtu, pjesë e diskutimeve në selinë blu do të jetë edhe organizimi i partisë në bazë, kur pritet që anëtarët e Kryesisë të nisin përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme.

Ky është takimi i parë pas shumë kohësh, që kreu i PD mbledh vetëm për vetëm anëtarët e Kryesisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close