fbpx

Sondazhi i Ballkanit Perëndimor tregon mbështetje të fuqishme për BE-në, edhe përkundër përpjekjeve të Kinës dhe Rusisë për ndikim

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *