fbpx

Sot dita me e ftohte e javes

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe i ftohtë me temperaturë shumë të ulët gjatë mëngjesit.

Temperatura do të lëviz prej – 19 deri në 5 gradë.

Në Shkup temperatura do të jetë deri në – 16 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button