fbpx

Eurodeputetja von Cramon-Taubadel: Shkëmbimi i territoreve mes Kosovës dhe Serbisë nuk është zgjidhje

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *