fbpx

Zbulohet modeli i ri i Mercedes S-Class (FOTO)

Fotografitë më të reja të bëra në Spanjë zbulojnë pamjen e modelit të ri Mercedes S-Class. 
Sipas asaj që vërehet në këto fotografi, ky model posedon disa karakteristika të modelit aktual S-Class.

Në to shihen edhe LED dritat e reja, si dhe maska e përparme e cila duket se është më e gjerë në krahasim me modelin e tanishëm të Mercedes S-Class./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button