fbpx

Dy pacientë nga Tetova dhe një nga Shkupi e humbën jetën nga virusi korona, 38 raste të reja

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close