fbpx

Ziberi deklaroi se gjashtë të infektuarit e rinj janë nga Buteli, dy nga Çair dhe gjashtë tjerë nga komunat tjera

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *