fbpx

Diell por shumë ftohtë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe ftohtë.

Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare veriore.

Temperatura do të lëviz prej – 5 deri në 2 gradë.

Në Shkup temperature do të jetë deri në -2 gradë. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button