fbpx

LSDM dhe VMRO nuk lëshojnë pe nga qëndrimet e tyre të kundërta për datën e mbajtjes së zgjedhjeve

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close