fbpx

Maqedonia e Veriut dy ditë rradhazi nuk shënoi asnjë viktimë nga COVID – 19, sot janë regjistruar edhe 17 pacientë të shëruar dhe 21 raste të reja

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *