fbpx

Rrjedhin specifikat e Motorola One Fusion+

Në muajin e kaluar është mësuar se Motorola do të sjellë dy telefonë të mençur në tre mujorin e dytë të vitit 2020, të quajtur One Fusion dhe One Fusion+.

Motorola ende nuk ka konfirmuar ndonjë gjë rreth këtyre telefonave, megjithatë YouTube ka bërë publike specifikat dhe datën e publikimit të One Fusion+.

Sipas këtyre raportimeve thuhet se ky telefon do të lansohet në muajin qershor 2020, transmeton KOHA.

Ai pritet të ketë procesor Snapdragon 730 SoC, derisa ekrani i tij është 6.5″ 1080p, raporton GSMArena.

Derisa ka sistemin Android 10. Bateria e tij është 5,000 mAh.

Motorola One Fusion+ pritet të ketë RAM 4/6GB, si dhe hapësirë memorizuese 64/128GB.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button