fbpx

Incident i armatosur në Butel të Shkupit

Në stacionin policor sot në orën 17:47, O.I. ka denoncuar se në rrugën “Hristijan Todorovski Karposh”, te pjesa e re pas mbikalimit nga ana e djathtë, prej dy automjeteve në drejtim të tij është shtënë me armë automatike, me ç’rast nuk ka të lënduar.

Nga MPB-ja për MIA-n informojnë se O.I. ka thënë se ka njohur disa prej sulmuesve.

Ndryshe, të shtënat kanë ardhur nga “Wolkswagen” dhe “Audi 4”, nga ana e disa personave.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button